Protipožiarne dvere


Oceľové protipožiarne dvere konštrukcie D1 nezvyšujú v požadovanom čase požiarnej odolnosti intenzitu požiaru a obsahujú len nehorľavé látky.

Protipožiarny uzáver je zostava protipožiarnych dverí, ktoré sú zasadené do ocelovej protipožiarnej zárubne (štandardné alebo špeciálne zárubne-určia se podľa požadovanej odolnosti dverí).

Súčasti protipožiarnych dverí sú modelované našimi konštruktérmi v 3D CAD systému a vyrábané na prvotriednych strojárskych zariadeniach Trumpf.

Konštrukciu dverového krídla protipožiarnych dverí tvoria dva korpusy z oceľového plechu, bežného čierneho alebo pozinkovaného. Vnútorné jadro tvorí minerálna vata a ohňovzdorné dosky, usadené v oceľovom ráme. Zadlabávací zámok a nastaviteľné závesy sú spevnené oceľovými výstuhami. Protipožiarne dvere dodávame so zámkami s roztečou 90 mm. Na tieto zámky je možné namontovať akékoľvek kovania tj. štítkové, rozetové i panikové.

Tieto prvky majú svoje využitie v občianskej, priemyselnej i špeciálnej výstavbe. Tvarom a prevedením umožňujú nenásilné a estetické začlenenie do všetkých druhov stavebných objektov.
_1R.jpg_2R.jpg_3R.jpg_4R.jpg_1R.jpg_2R.jpg_3R.jpg_4R.jpg