Príslušenstvo

Najširší výber doplnkov ponúka prirodzene BEDEX VARIO. Ich základnú verziu je nutné doplniť jedným z vybraných kvalitných rozvorových zámkov od popredných svetových výrobcov. Ďalej stačí zvoliť len cylindrickú vložku, bezpečnostné kovanie a ďalšie požadované doplnky a dvere sú připravené spoľahlivo slúžiť k ochrane vybraných priestorov.

I v prípade sériovo vyrabaných bezpečnostných a protipožiarnych dverí BEDEX STANDARD je možné využiť našej širokej ponuky vybavenia. Každému zákaznikovi pri výberu cylindrickej vložky a bezpečnostného kovania radi odborne poradíme.

Samozrejmosťou je fakt, že žiadnym doplnkom nesmie byť znížená bezpečnostná úroveň vybraného typu. Tuto skutočnosť nám garantuje technik vo výrobnej spoločnosti alebo prodajca.

Myslíme na všetky potreby našich klientov. Preto sme pripravený vyrobiť a dodať novú kvalitnú zárubňu pre každý typ bezpečnostných dverí BEDEX, pokiaľ ju nie je možné umiestniť do zárubne stávajúcej a podľa priania ochotne namontovať širokouhlé kukátko, alebo bezpečnostnú retiazku.

_1R.jpg_2R.jpg_3R.jpg_4R.jpg_1R.jpg_2R.jpg_3R.jpg_4R.jpg