Bezpečnostné dvere


Výroba bezpečnostných a protipožiarnych dverí BEDEX bola zahájena v roku 1992. Z tohto ľahko usúdiť, že naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti i s výrobou, predajom i montážou. Cieľom výrobkov BEDEX je ponúknuť každému zákazníkovi perfektný výrobok a servis, zodpovedajúci nárokom na bezpečie, komfort a tomu primeranú cenu. Filozofiu značky BEDEX nejlepšie vystihuje jej slogan: „Bezpečie nie je luxus!“

Bezpečnostné dvere BEDEX sú vyrábané na prvotiednych strojárenských zariadeniach Trumpf a sú skonštruované z materiálov, ktoré zaručujú vysokú kvalitu už od samotných výrobcov. Do konštrukcie sú zabudovávané len riadne certifikované komponenty a materiály, aby celkový výrobok uspel v náročných skúškach odolnosti proti vlúpaniu, resp. v protipožiarnych skúškach.

Jednou z hlavných predností dverí BEDEX je oblasť zámku. Sú v nich použité výhradne originálne rozvorové zámky renomovaných výrobcov. Tieto sú vyrábané a homologizované k tomu, aby spoľahlivo ovládali rozvorový systém. Rozdiely mezi jednotlivými zámkami vo dverách BEDEX a zámkami používanými inými výrobcami bezpečnostných dverí, vám objasnia odborníci priamo vo výrobe, prípadne u predajcu.

Objednať naše výrobky si môže regionálny záujemca i na základe konzultácie priamo vo vzorkovej miestnosti sídla MRB Sazovice spol. s r.o. Klient zo vzdialenejších regiónov môže osloviť niektorého z našich partnerov, ktorých zoznam nájdete na tejto stránke. Vlastná výroba dverí je rýchla. Od podpisu kontraktu sú štandartné výrobky dodáváné do 14 dní, typy z konsignačných skladov okamžite a zložitejšie atypické výrobky maximálne do 4 týždňov.

Bezpečnostné dvere typu BEDEX STANDARD môžete zakúpiť u všetkých regionálnych partnerov alebo v konsignačných skladoch, ktoré sú rozmiestnené vo všetkých regiónoch. Výhodou konsignačných skladov je to, že zákazník, ale aj zmluvný partner, tu zakúpi výrobok okamžite alebo vo veľmi krátkej dodacej lehote. Konsignačné sklady sú zásobené minimálne po jednom kuse takmer od každého typu STANDARD.

V roku 2004 bola naša spoločnosť úspešne certifikovaná firmou ITC Zlín, a.s. podľa ČSN EN ISO 9001:2001. Vybudovaním a neustálym zlepšovaním systému akosti očakávame vyššiu spokojnosť našich zákazníkov a tým i zaistenie dostatku práce pre našu firmu.
_1R.jpg_2R.jpg_3R.jpg_4R.jpg_1R.jpg_2R.jpg_3R.jpg_4R.jpg