BEDEX Atyp

Bezpečnostné dvere BEDEX - atypická zákazková výroba

Súčásťou našej obchodnej stratégie je snaha o čiastočnú typizáciu výroby dverí BEDEX. Tieto stránky predstavujú tri typové rady bezpečnostných dverí. Pri existujúcej škále variabilných možností zpracovnia dverí však základným spôsobom práce zostává zákazková produkcia.

Za každými dverami sa skrýva originálny interiér, a nie je proto dôvod, prečo by i samotné dvere nemaly byť originálne, jedinečné.

Bezpečnostné dvere se líšia nielen tvarom a rozmermi. Omnoho dôležitější je účel, ku kterému slúžia a zvolený stupeň zabezpečenia. Im odpovedá konštrukcia a voľba vybavenia dverí.

Zaťiaľ čo konštrukčné odlišnosti a vnútorná výbava zostávajú očiam skryté, povrchová úprava, kovanie a doplnky sú naopak výraznými prvkami. Ich vzhľad musí zodpovedať funkčným i estetickým požiadavkom. Preto vo všetkých oblastiach výbavy a povrchovej úpravy dverí spolupracujeme s osvedčenými a renomovanými dodávateľmi komponentov či materiálov.

Možnosti výberu sú obrovské, a tak sa dvoje konstrukčne naprosto zhodné dvere môžu zvonku k nepoznaniu líšiť. Môžeme ich farebne lakovať či polepiť omývateľnou fóliou, alebo napríklad obložiť patinovaným slavonským dubom tak, že naprosto splynú s interiérom renesančného zámku.Vďaka zákazkovej výrobe vieme skrátka dať bezpečnosti ten správný kabát! Pokiaľ ste si teda nevybrali z orientačnej typovej ponuky, kontaktujte nás a my Vám ponúkneme riešenie podľa Vašich predstáv.

_1R.jpg_2R.jpg_3R.jpg_4R.jpg_1R.jpg_2R.jpg_3R.jpg_4R.jpg